Tehnician Service pentru Reparatii Aparate de Aer Condiționat

Compania AviClima angajeaza:

Locație: Chișinău, Moldova
Companie: Avi Clima S.R.L.

Descrierea postului:

Avi Clima S.R.L., un jucător important în domeniul sistemelor de aer condiționat din Moldova, este în căutarea unui Tehnician Service dedicat și calificat pentru a se alătura echipei noastre de service. Persoana ideală va avea experiență în repararea și întreținerea aparatelor de aer condiționat și va fi responsabilă de asigurarea funcționării optime a echipamentelor clienților noștri.

Responsabilități principale:

  • Diagnosticarea și repararea defecțiunilor aparatelor de aer condiționat.
  • Efectuarea lucrărilor de întreținere preventivă și corectivă.
  • Instalarea și testarea aparatelor de aer condiționat, asigurându-se că acestea funcționează conform specificațiilor.
  • Oferirea de consultanță și suport tehnic clienților pentru utilizarea corectă a aparatelor.
  • Menținerea evidenței lucrărilor efectuate și completarea documentației aferente.
  • Respectarea standardelor de siguranță și a procedurilor interne ale companiei.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în repararea și întreținerea aparatelor de aer condiționat.
  • Cunoștințe solide despre sistemele de refrigerare și climatizare.
  • Abilități de diagnosticare și rezolvare a problemelor tehnice.
  • Permis de conducere categoria B.
  • Capacitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă.
  • Abilități bune de comunicare și relaționare cu clienții.

Beneficii:

  • Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv.
  • Oportunități de formare și dezvoltare profesională.
  • Mediu de lucru dinamic și prietenos.
  • Echipament și unelte de lucru de ultimă generație.

Dacă ești pasionat de tehnologie și îți dorești să contribui la succesul unei companii de top, te invităm să trimiți CV-ul tău la adresa de email valentin.staver@aviclima.md.

Alătură-te echipei noastre și ajută-ne să oferim servicii de calitate superioară clienților noștri!

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть