Tehnician - montor

Alpha-Cube SRL

11 Сентября 2024

Angajăm:

Responsabilități:

  • conectarea clienților la rețea prin fibra optica;
  • instalarea, înlocuirea echipamentelor; trasarea diferitor cabluri;
  • conectări in blocuri locative și sector rezidential.

Cerințe / Competențele necesare:

  • cunoștințe în domeniul telecomunicațiilor și rețelelor (instruire de la angajator);
  • trasare de fibra optica și cablu coaxial;
  • experiență în acest domeniu ar fi un avantaj, dar nu neapărat;
  • permis de conducere сat. B ar fi un avantaj.

Compania oferă:

  • salariu motivant;
  • pachet social complet;
  • masina oferita si pentru folosinta personala;
  • telefon corporativ.

Oferim instruire in cadrul celui mai mare operator din Moldova.

Nu ezitati sa apelati daca aveti intrebari sau doriti sa aflati careva detalii, important e sa aveti dorinta si seriozitate, restul va invatam noi.

Telefon: 068257774; 079701975
E-mail: alphacubesrl@gmail.com

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть