Team Leader - Limba Germană | Italiană | Română | Portugheză | Spaniolă |Romana | Rusa

Suntem o companie de frunte în domeniul consultanței și marketingului. Ne dedicăm să promovăm dezvoltarea continuă, inovația și să creăm un mediu pozitiv care să sprijine creșterea atât a echipei noastre, cât și a clienților noștri.

Responsabilități:

  • Coordonarea și gestionarea echipei pentru atingerea obiectivelor stabilite.
  • Asigurarea unui flux eficient de lucru și distribuirea responsabilităților în echipă.
  • Încurajarea performanței ridicate și a dezvoltării profesionale continue în rândul membrilor echipei.
  • Monitorizarea și evaluarea performanței individuale și de echipă, oferind feedback și orientare constantă.

Cerințe:

  • Experiență demonstrată într-un rol similar sau în gestionarea unei echipe.
  • Abilități excelente de comunicare și leadership.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona multiple sarcini simultan.
  • Cunoștințe în una dintre următoarele limbi: Română, Germană, Spaniolă, Portugheză, Italiană.
  • Dorința puternică de a contribui la succesul echipei și de a avansa în carieră.

Condiții:

  • Pachet salarial competitiv, incluzând salariu fix și bonusuri în funcție de performanță.
  • Loc de muncă într-un birou modern, situat în centrul Chișinăului.
  • Program de lucru stabil, cu oportunități de dezvoltare personală și profesională.

Dacă ești un lider dedicat, motivat de excelență și dorești să faci parte dintr-o echipă de succes, TE AȘTEPTĂM să aplici!

Trimite CV-ul tău la: rodidealandreea9@gmail.com.
Sau sună la numărul: +373 68976678, Andreea.

Email: rodidealandreea9@gmail.com
Telefon: +373 68976678

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть