Specialist Secția achiziții și aprovizionare (durată determinată)

Poșta Moldovei

23 октября 2024

Кишинев
Любой опыт
12 000 MDL
Полный день

Î.S. „POŞTA MOLDOVEI”

ANGAJEAZĂ

Responsabilități:

  • Întocmește anunțuri/invitații în cadrul procedurilor de achiziție;
  • Elaborează/asigură elaborarea documentației de atribuire și alte documente aplicabile în cadrul procedurilor de achiziție;
  • Inițiază și asigură desfășurarea procedurilor de achiziții;
  • Păstrează și ține evidența tuturor documentelor întocmite și aplicate în cadrul procedurilor de achiziție;
  • Acordă asistență de specialitate întregului proces aferent contractelor de achiziții care urmează să fie încheiate de întreprindere.
  • Analizează/participă la analiza și evaluarea ofertelor înaintate de agenții economici;
  • Ține evidența, cumulează informația privind necesarul de bunuri si lucrări;
  • Întocmește rapoartele necesare privind achizițiile efectuate;

Cerințe:

  • studii superioare juridice/contabile/economice
  • bună cunoaștere a limbii române, ruse
  • cunoştinţe de operare la calculator: MS Word, Excel, poştă electronică
  • abilitați de comunicare interpersonală
  • experiență în domeniu

Calitați personale:

  • capacitate de organizare a activității
  • capacități manageriale desavîrșite
  • capacitate de autoinstruire și îmbunătățire permanentă a performanțelor personale
  • corectitudine, operativitate, onestitate și amabilitate;
  • obiectivitate, receptivitate, spirit de echipa (sincer, dispus la colaborare);
  • comportament decent; rezistență la efort și stres;
  • conduită morală și profesională desăvârșită

Beneficii:

  • Program de lucru stabil;
  • Posibilitate de dezvoltare personală;
  • Pachet social;
  • Tichet de masă

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul pe adresa: hr@posta.md, indicând funcția pentru care candidați.

La interviu vor fi invitați doar candidații selectați

Telefon:  022 251-221; 067101580

E-mail: hr@posta.md
Telefon: 022 251-221; 067101580

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть