Specialist procesare acte
Emigrare.md

20 Сентября 2024

        Centrul Multifuncțional de Documente Emigrare.md a fost creat 16 ani în urmă, cu scopul furnizării serviciilor juridice complexe (https://emigrare.md/).
       Acum, odată cu extinderea considerabilă a posibilităților noastre, dorim să formăm o echipă mare și puternică pentru a oferi suport calificat clienților noștri.

        Invităm tinerii specialiști să ni se alăture și să evolueze împreună cu noi, devenind experți în domeniu.

Fiind alături de noi poți beneficia de:
  • Salariul competitiv  de la 10000 MDL, cu perspectiva de creștere;
  • Oficiul în centrul orașului: mun. Chișinău, str. Grigore Ureche, nr. 14;
  • Călătorii cu toată echipa, din contul companiei;
  • Cadouri de sărbători, inclusiv pentru copii și evenimente corporative;
  • Bibliotecă corporativă.
Program de lucru stabil și timp liber generos:
  • Luni - vineri, de la 09:00 la 18:00
  • Zile libere suplimentare pentru angajații cu copii în clasele primare și pentru absolvenții de gimnaziu și liceu
Responsabilități:
  • Asigurarea evidenței și procesului de analiză și prelucrare a documentelor
  • Întocmirea solicitărilor, demersurilor, inclusiv răspunsurilor către autorii scrisorilor de intrare
  • Verificarea corectitudinii documentelor
  • Pregătirea materialelor necesare pentru completarea dosarului clientului
Te învităm să aplici pentru această funcție dacă:
  • Ai studii superioare finalizate sau în curs de realizare
  • Cunoști limba română și limba rusă, fluent
  • Ai experiență în domeniu minim 1 an
  • Ești dornic să înveți lucruri noi și primești plăcere de a lucra în echipă.
Așteptăm CV-ul cu indicarea postului vacant la adresa elecronică emigrare.hr@gmail.com și te vom contacta pentru a te cunoaște mai bine.

Mai multe detalii poți afla la telefon +373 78028104.

E-mail: emigrare.hr@gmail.com
Telefon: +373 78028104

Другие вакансии этой компании

Jurisconsult

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть