Specialist marketing

Dealer-ul official Toyota in Moldova "Continent" SRL anunta concurs pentru postul vacant de Specialist marketing.

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Experiență de cel puțin 3 ani într-o poziție similară;
  • Cunoștințe temeinice și experiența relevantă în domeniul promovării produselor și serviciilor (canale de promovare, targetare, pîlnie de vînzări, generare de lead-uri, activitatea analitică și elaborarea planului de acțiuni);
  • Cunoașterea tehnicilor de comunicare eficientă, cunoștințe în domeniul eticii comunicării în afaceri;
  • Cunoștințe de operare pe calculator, deprinderi elementare de utilizare a Microsoft Windows, Microsoft Office, PhotoShop, CorelDraw, 1C;
  • Fluență în limbile română și rusă, cunoașterea limbii engleze cel puțin la nivel elementar;

Responsabilități:

  • Organizarea activității de promovare a produselor și serviciilor oferite de companie ținînd cont de strategia aprobată și indicatorii planificați;
  • Analiza pieței și estimarea cererii;
  • Elaborarea strategiei de promovare;
  • Intocmirea planurilor de promovare;
  • Relaționarea cu designerii și furnizorii de servicii;
  • Stabilirea relațiilor cu partenerii în vederea sporirii eficienței activității promoționale.

Oferim:

  • Angajare oficială în cîmpul muncii la o companie stabilă și de încredere;
  • Un salariu motivant și plătit la timp;
  • Instruire corporativă;
  • Sansa de a face parte dintr-o echipă unită și a reprezenta un brand internațional;
  • Oportunități de carieră.

Dacă v-a trezit interesul această ofertă expediați CV-ul specificînd în subiectul mesajului postul pentru care aplicați la adresa electronică:
hr@continent.toyota.md

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть