Specialist de asamblare

DecoLight

16 октября 2024

Angajăm:

În cadrul companiei DecoLight SRL, suntem o echipa compactă si consolidată.

Avem nevoie de un coleg, pentru a crește și dezvolta produsele deja lansate pe piată, dar si cele care urmează a fi create.

Responsabilități:

  • vei fi parte din procesul de creare a produselor care urmează a fi comercializate
  • vei participa la testarea produselor înainte de comercializare
  • te vom instrui, cum să menții standardele de calitate a produselor
  • vei învață cum să ții evidenta stocurilor
  • te vom integra pe deplin in toate procesele de lucru a echipei, de la crearea produsului până la comercializarea lui

Ești potrivit, dacă:

  • ai dorința și abilitatea de a învăța
  • perseverența și dorința de a reuși
  • răbdarea și ingeniozitatea de a testa
  • ai experiență în vânzări - este salutabil
  • ai cunoștințe de bază în electrică - este salutabil

Noi oferim:

  • salariu de la 8 000 - 10 000 lei
  • pachet social
  • concediu 4 săptămâni pe an
  • loc de muncă curat și confortabil

Noi ne aflăm în str. Petricani 84 (lângă Supraten).

Pentru mai multe detalii, te rog să ne contactezi la nr. 0693 23 773.

Telefon: 0693 23 773

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть