Specialist Control Calitate

Tandem

18 Сентября 2024

Fabrica de mobilă TANDEM are peste 21 de ani de experiență pe piața mobilei din Republica Moldova și România, cu o rețea de 8 magazine în diferite orașe (Chișinău, București, Brașov, Oradea).

TANDEM - Pasiune pentru calitate
Anunț de Angajare - Specialist Control Calitate
Locație: Chișinău, Moldova

Profilul Candidatului:
  • Experiență sau cunoștințe solide în controlul calității, preferabil în industria mobilei.
  • Abilități de analiză și atenție la detalii.
  • Capacitatea de a citi și interpreta specificațiile tehnice.
Responsabilități:
  • Verificarea și evaluarea calității produselor finite conform standardelor companiei.
  • Identificarea și raportarea deficiențelor și neconformităților.
  • Colaborarea cu echipele de producție pentru a asigura respectarea standardelor de calitate.
  • Documentarea și menținerea evidențelor privind activitățile de control al calității.
Oferta:
  • Salariu net între 15,000 și 18,000 Lei, în funcție de competențele și aptitudinile candidatului.
  • Discounturi substanțiale la produsele noastre.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și creștere în cadrul companiei.
  • Angajare oficiala
Cum să Aplicați: Trimiteți CV-ul la hr@tandem.md specificând în subiect „Aplicație Specialist Control Calitate”, sau apelați la Nr. de telefon: 078057772.

Alăturați-vă echipei noastre și contribuiți la succesul continuu al Grupului TANDEM!

E-mail: hr@tandem.md
Telefon de contact: 078057772
Web: www.tandem.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть