Specialist achiziții

Port Mall cel mai mare mall din țară, angajează:

Suntem în căutarea unui Specialist Achiziții cu experiență și cunoștințe solide în domeniu, capabil să gestioneze procesul de achiziție într-un mod eficient și cu un nivel ridicat de calitate.
Dacă ești o persoană proactivă, cu abilități de comunicare excelente și o bună cunoaștere a pieței, te așteptăm în echipa noastră. În calitate de Specialist Achiziții, vei fi responsabil de identificarea, evaluarea și achiziționarea de produse și servicii într-un mod rentabil și în conformitate cu nevoile și așteptările companiei noastre.

Responsabilități:

  • Identificarea nevoilor de achiziție ale companiei și dezvoltarea unui plan de achiziții;
  • Cercetarea și selectarea furnizorilor potențiali pentru produsele și serviciile necesare;
  • Negocierea contractelor cu furnizorii și asigurarea celor mai bune condiții de preț și calitate;
  • Monitorizarea livrărilor și a calității produselor și serviciilor achiziționate;
  • Gestionarea relațiilor cu furnizorii și asigurarea unei comunicări eficiente între companie și aceștia;
  • Asigurarea respectării standardelor etice și legale în procesul de achiziții;
  • Gestionarea bugetului alocat pentru achiziții și raportarea rezultatelor obținute;
  • Dezvoltarea și implementarea politicilor și procedurilor de achiziții pentru a asigura eficiența și eficacitatea procesului;
  • Identificarea și evaluarea riscurilor asociate cu achizițiile și dezvoltarea planurilor de gestionare a acestora;
  • Îmbunătățirea continuă a abilităților de achiziție și dezvoltarea relațiilor cu furnizorii și alte companii din industrie.

Grozav dacă ai:

  • Experiență de lucru într-o poziție similară de la 3 ani (preferabil – vestimentație, încălțăminte, accesorii);
  • Cunoașterea tendințelor modei, brandurilor;
  • Experiența în domeniul fashion industriei este binevenită;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză;
  • Cunoașterea calculatorului la nivel avansat (excel);
  • Abilități de analiză a stocurilor, vănzărilor;
  • Abilități de negociere cu furnizorii;
  • Ești o persoană orientată spre rezultat, responsabilă, energică, cu spirit de echipă.

Ce oferim noi:

  • Lucru în compania lider pe piața fashion din Moldova;
  • Piață în creștere;
  • Bugetul, resursele, interesul și asistența fondatorilor în dezvoltarea departamentului;
  • Garanții de plată decentă a rezultatului (Fix + KPI);
  • Persoană profesionistă, neconflictuală, orientată spre rezultate.

Oficiu: str. M.Sadoveanu 42/6.

Regim de lucru: Luni-Vineri, 9.00-18.00

Așteptăm CV-ul cu indicarea postului vacant pe adresa: hr@portmall.md.
Informații suplimentare la tel.: 061 033 522.

e-mail: hr@portmall.md
tel.: 061 033 522

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть