Sous Chef

Esushi SRL

9 Сентября 2024

Angajăm:

Sous Chef

ESushi își extinde echipa și caută un Sous Chef dedicat, care să aducă excelență și inovație în bucătăria noastră.

Ce căutăm:

  • Experiență solidă în bucătăria japoneză sau asiatică.
  • Abilități de leadership și capacitatea de a coordona o echipă.
  • Creativitate în prepararea și prezentarea mâncărurilor.
  • Atenție la detalii și respect pentru cele mai înalte standarde culinare.
  • Flexibilitate și dorința de a lucra într-un mediu dinamic și rapid.

Ce oferim:

  • Salariu competitiv, plătit de două ori pe lună.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare.
  • Program de lucru organizat pentru a asigura un echilibru între viața profesională și cea personală.

Responsabilități principale:

  • Formarea și mentorarea echipei de bucătari pentru a menține standardele înalte ale restaurantului.
  • Asigurarea respectării normelor de igienă și siguranță alimentară.
  • Gestionarea eficientă a timpului și resurselor pentru a optimiza fluxul de lucru în bucătărie.
  • Supravegherea pregătirii mâncărurilor pentru a asigura calitatea și prezentarea lor.
  • Gestionarea stocurilor și a comenzilor de aprovizionare.

Dacă ești un profesionist pasionat și vrei să contribui la succesul ESushi, aplică acum! Vino să transformăm împreună fiecare masă într-o experiență de neuitat pentru clienții noștri.

Asteptam CV-ul aici: hr@esushi.md

E-mail: hr@esushi.md
Telefon: 068969669

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Sous Chef

Miro Cafe • Сегодня, Кишинев

Отправить CV

Sous Chef

Salat Restaurant & Free Flow • 9 Сентября 2024, Кишинев

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть