Șoferi-Expeditori cat. B/C, or. Bălți

Aqua UnIQa

16 Сентября 2024

Compania Gelibert-com SRL, distribuitor oficial a mărcii aqua unIQa angajează:

CERINȚE:

  • Punctualitate, atenție, integritate;
  • Capacitatea de a învăța;
  • Forță fizică bună;
  • Experiență de muncă în acest domeniu (preferabil);
  • Verificarea marfii si documentelor pentru livrare;
  • Deservirea clientilor cu amabilitate;
  • Executarea livrarilor in termen;
  • Predarea banilor, facturilor conform raportului de livrare;
  • Pastrarea camionului conform cerintelor de intretinere;
  • O bună cunoaștere a orașului;

RESPONSABILITĂȚI:

  • Livrarea apei clienţilor conform comenzilor prealabile;
  • Primirea bunurilor de la depozit în conformitate cu documentele de însoţire;
  • Încărcarea, stivuirea și securizarea încărcăturii în vehicul;
  • Predarea încărcăturii livrate şi întocmirea corectă a documentaţiei de primire-predare; etc.

OFERIM:

  • Un lucru stabil într-o echipă tînără;
  • Pachet social;
  • Salariu decent și motivant.

Candidaţii interesați sunt invitați la adresa mun. BĂLȚI, str. Negruzi 1.
Telefon de contact: 068266445,

Telefon: 068266445

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть