Șofer-Expeditor

Angajăm:

Dacă deții permis de conducere categoria C si certificat de competenta , te așteptăm în echipa RoofArt.

Responsabilități principale:

  • Transportarea și livrarea mărfurilor către client, în conformitate cu programul stabilit.

Cerințe:

  • Deținerea unui permis de conducere categoria C și certificat de competenta.
  • Experiență anterioară în domeniul transporturilor sau expedițiilor.

Oferim:

  • Program de lucru stabil, de luni până vineri, cu posibilitatea de a efectua și ore suplimentare.
  • Salariu competitiv și condiții de lucru favorabile.

Dacă te regăsești în aceste cerințe și ești interesat să faci parte din echipa noastră, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău la adresa de email sau să ne contactezi la numărul de telefon de mai jos.

Persoana de contact: Vladimir Tonu
E-mail: vladimir.tonu@roofart.md
Telefon: 062135621

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Șofer - Expeditor "В,С"

Aquatoria • Сегодня, Кишинев

Отправить CV

Șofer-expeditor

VITAFOR • Сегодня, Кишинев

Șofer - expeditor

Lapmol SRL • Сегодня, Кишинев

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть