Sofer-expeditor

Comolco

19 октября 2024

Deja de 15 ani vindem și promovăm produse alimentare de înaltă calitate.

Responsabilități:

  • primirea mărfurilor de la depozit în baza documentelor de însoțire;
  • încărcarea, așezarea și fixarea mărfurilor în caroseria camionului;
  • asigurarea integrității mărfurilor în timpul transportării;
  • descărcarea și predarea mărfurilor transportate, completarea documentelor de predare-primire.

Cerințe:

  • condiție fizică bună;
  • deținerea permisului de conducere categoria „C” (condiție obligatorie);
  • experiență în conducerea vehiculelor;
  • experiența de cel puțin 3 ani în conducerea camioanelor cu o capacitate de încărcare de 2-8 tone;
  • responsabilitate, capacitate sporită de muncă.

Compania oferă:

  • salariu motivant;
  • posibilitatea de a face parte dintr-o echipă tînără și unită;
  • atitudine deschisă și binevoitoare;
  • angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social integral.

Expediați CV-ul la adresa electronică: comolco_md@mail.ru.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть