Șofer-expeditor (Chișinău / Sud)

Nivali Prod SRL

16 Сентября 2024

Compania autohtonă de producere și comercializare a cărnurilor și mezelurilor

Combinatul de Carne “Nivali-Prod“ S.R.L angajează:

Oferim:

  • Program de lucru bine stabilit, cu posibilitatea de a efectua și ore suplimentare.
  • Un lucru stabil și de lungă durată.
  • Reduceri la procurarea produselor din portofoliul companiei.
  • Salariu motivant, competitiv și bonusuri.
  • Asigurare cu abonament telefonic.
  • Mediu de lucru profesionist, într-o companie renumită și în continuă dezvoltare.
  • Pachet social asigurat.

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria "B" (Categoria "C" va constitui un avantaj)
  • Experiență în calitate de șofer min. 1 an
  • Abilitatea de a lucra cu acte de expediere
  • Viză de reședință Comrat sau Cahul (Pentru funcția vacantă pentru Sudul Moldovei)

Responsabilități:

  • Recepționarea mărfurilor de la depozit, în conformitate cu actele de însoțire
  • Livrarea murfurilor către clienți conform rutelor aprobate
  • Executarea livrărilor în termen
  • Monitorizarea stării tehnice a automobilului.

Dacă te regăsești în aceste cerințe și ești interesat să faci parte din echipa noastră, rugăm să ne expediezi CV-ul tău la adresa de e-mail: hr@nivalli.md cu mențiunea ”Șofer-expeditor” sau să ne contactezi la numărul de telefon 068686498 sau 068686512.

E-mail: hr@nivalli.md
Telefon: 068686498 / 068686512

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть