Șofer-expeditor (categoria C) de la 14 000 - 16 000 lei

Slavena Lux

5 октября 2024

Кишинев, Ботаника
От 2 лет
От 14 000 До 16 000 MDL
Полный день
Любое образование
На территории работодателя

Compania „SLAVENA LUX” SRL, producător autohton (produse din pește și carne de pui) și distribuitor de produse alimentare, cu o experiență de mai mult de 21 ani, anunță funcția vacantă:

Oferim:

  • Lucru intr-o companie stabilă în plină dezvoltare
  • Salariu - 14 000 - 16 000 lei
  • Regim de lucru: 5-6 zile in saptamina de la 6.00 / 7.00 pina ultimul client
  • angajare oficiala

Responsabilități:

  • Deservirea clienților și livrarea produselor in termen

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria C;
  • Stagiu de conducere minim 2 ani;
  • Certificat de competențe pentru produse alimentare.

Așteptăm CV-ul cu indicarea postului vacant pe adresa hr@slavena.md.

Informații suplimentare la tel.: 060907074, 079989808

Adresa: Chișinău, str. Valea Bîcului 1/1

E-mail: hr@slavena.md
Telefon: 060907074, 079989808

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть