Șofer-expeditor cat. B și C mun. Chișinău

Dekora.md

15 Сентября 2024

Suntem o companie de succes - "Peisaj-Art" SRL (dekora.md), prezenți pe piața materialelor de construcții din Republica Moldova de aproximativ 10 ani. Importăm o gamă foarte largă de produse indispensabile și utile pentru populația țării noastre și prestăm și servicii de construcții civile. Suntem mândri de rețeaua noastră de distribuție, care acoperă întreg teritoriul țării. Toate magazinele mari de materiale de construcții din țara ne sunt parteneri.
Anunțăm post vacant de:

Oferim:

  • Salariu oficial, fără întârzieri, 15 000 lei curat la mână;
  • Reguli de lucru clare și stabile;
  • Locația (unde trebuie să vă prezentați dimineața și unde parcați mașina seara) –  mun. Chișinău, str. Uzinelor 1;
  • Orar de muncă – Luni-Vineri (08.30 – 18.00). Sâmbătă și duminica - zile de odihnă;
  • Mediu de muncă prietenos și binevoitor;
  • Onestitate, corectitudine - tot ce promitem - facem!

Cerem:

  • Permis de conducere cat. B și C (ambele);
  • Experiență de condus microbus marfar;
  • Experiența în post similar este obligatorie.

Responsabilităţi de bază:

  • Livrarea mărfii la clienți, conform itinerarului stabilit;
  • Predarea mărfii clienților, conform facturilor fiscale, asigurarea semnării facturilor fiscale de către clienți, colectarea facturilor fiscale semnate;
  • În timpul liber de la livrarea mărfii - ajutor la depozit;
  • Răspunderea materială pentru bunurile și marfa aflată în gestiune.

Doar persoanele selectate vor fi contacte și invitate la interviul de angajare.

E-mail: hr@peisajart.md
Telefon: 060044844
www.dekora.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть