Șofer (cat. B)

Gustland

3 октября 2024

Suntem în căutare de:

Responsabilitati:

  • Conducerea sigura si responsabila, respectand regulile de circulatie si limitele de viteza.
  • Asigurarea integritatii marfurilor pe durata transportului si respectarea conditiilor de livrare.
  • Livrarea mărfii către clienții companiei.

Cerinte:

  • Permis de conducere categoria B valabil.
  • Lucru cu mașină proprie (combustibilul din contul companiei).
  • Atitudine pozitiva, capacitatea de a lucra independent si de a respecta termenele limita.

Noi oferim:

  • Loc de muncă stabil cu pachet social deplin;
  • Salariu achitat la timp și combustibilul;
  • Posibilitatea de creștere în cadrul companiei;
  • Grafic 3/3 (8.00-18.00);
  • Angajare oficială cu pachet deplin.

Dacă sunteți interesat în obținerea job-ului dat, vă rugăm să ne expediați CV-ul dvs. la poșta de e-mail anna.morari@andys.m sau contactați-ne la tel. 060777894 sau 060777801.

Telefon: 060777894 / 060777801
E-mail: anna.morari@andys.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть