Senior Android Developer, Chisinau

People Partner

9 Сентября 2024

Clientul nostru e una dintre cele mai mari și dinamice bănci din Moldova, situată în Chișinău. Rolul se concentrează pe dezvoltarea aplicației mobile a băncii pe platforma Android.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea aplicației mobile pe platforma Android.
  • Crearea abordărilor arhitecturale pentru aplicație.
  • Identificarea și remedierea erorilor în dezvoltările curente.
  • Oferirea de suport și dezvoltarea proiectului, adăugând noi funcționalități.

Cerințe:

  • Minim 3 ani de experiență în dezvoltarea aplicațiilor Android.
  • Experiență în crearea de aplicații.
  • Cunoștințe solide despre Android SDK.
  • Experiență cu limbajele de programare: Java, Kotlin.
  • Experiență în lucrul cu REST API, HTTP, JSON, APNs.
  • Înțelegerea principiilor de bază ale bazelor de date, algoritmilor, principiilor SOLID.
  • Experiență cu Git și cunoașterea fluxului Git.
  • Experiența de lucru cu metodologia Agile constituie un avantaj.
  • Experiența în sectorul bancar sau implicarea în proiecte legate de sectorul bancar este de preferat.

Oferta companiei:

  • Lucru într-una dintre cele mai mari și dinamice bănci.
  • Salariu atractiv, stabilit individual în funcție de experiența candidatului.
  • Program de lucru flexibil: 8.30 (9.00) - 17.30 (18.00) (5/7).
  • Posibilitatea de a lucra în format hibrid.
  • Bonusuri de performanță.
  • Bonusuri de sărbători.
  • Condiții speciale pentru produsele bancare.
  • Buget pentru formare.
  • Participare la diverse cluburi de interes și activități de team-building.

Dacă considerați că aveți abilitățile și experiența necesare pentru a îndeplini acest rol, vă rugăm să trimiteți o copie a CV-ului dvs. la adresa de e-mail: office@peoplepartner.md, menționând "pentru poziția de Senior Android Developer".

Informații suplimentare pot fi obținute la telefon: (+373) 78748406 Viber|WhatsApp.

E-mail: office@peoplepartner.md
Telefon: (+373) 78748406

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть