Șef, Secția Marketing

FinComBank - Banca de Finanțe și Comerț SA angajează:

Responsabilități:

  • Gestionarea activității echipei în crearea și implementarea campaniilor de promovare;
  • Responsabil de dezvoltarea și implementarea eficientă a strategiilor de marketing ale băncii, adaptate cerințelor pieței;
  • Planificarea bugetelor pentru realizarea strategiilor de marketing, controlul executării acestora, atingerea rezultatelor planificate;
  • Analiza detaliată și monitorizarea studiului de piață, îmbunătățirea performanței campaniilor de marketing;
  • Definirea campaniilor de comunicare şi marketing operaţional;
  • Interacțiunea cu subdiviziunile interne ale băncii pentru asigurarea coeziunii și eficacității campaniilor de marketing.

Cerințe:

  • Studii în domeniul marketing/sociologie, finisate în instituțiile de învățământ naționale sau internaționale;
  • Experiență de minim 5 ani în domeniul marketing;
  • Abilități analitice și de previziune, abilități excelente de comunicare;
  • Cunoștințe avansate de utilizare MS Office (Excel, Word, Power Point, etc);
  • Cunoașterea fluentă a limbilor: română, rusă și engleză;
  • Calități personale: integritate, profesionalism, spirit de echipă, creativitate, orientare către rezultat.

 Beneficii:

  • Programe de training (cursuri gratuite de formare și dezvoltare profesională);
  • Ajutor material pentru evenimente speciale;
  • Prima anuală de performanță;
  • Evenimente corporate și teambuilding.
Persoanele interesate sunt invitate sa depună CV prin e-mail: hr@fincombank.com, indicând postul pentru care aplică.

*Vor fi contactate doar persoanele care corespund criteriilor enunțate.
 **Datele cu caracter personal vor fi prelucrate de FinComBank exclusiv în scopul și procesul angajării, în conformitate cu prevederile legislației în vigoare. Aceste date nu vor fi transmise altor părți terțe fără acordul prealabil al subiectului datelor cu caracter personal.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть