Șef depozit

Pigeon SRL

10 октября 2024

Angajăm:

Șef depozit

Avem nevoie de o persoană responsabilă și disciplinată pentru organizarea activității depozitului.

Cerințe:

  • experiența anterioară de cel puțin un an într-o poziție similară;
  • cunoașterea principiilor de organizare a activității depozitului;
  • responsabilitate, punctualitate, abilități de comunicare;
  • capacitatea de a respecta termenele limită;
  • spirit de echipă.

Responsabilități:

  • organizarea proceselor de recepție, păstrare și expediere a mărfurilor la depozit;
  • controlul respectării regulilor de gestionare a depozitului;
  • colectarea și pregătirea comenzilor;
  • efectuarea inventarierilor la depozit.

Oferim:

  • angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
  • salariul mărimea căruia se va negocia în timpul interviului.

Program: 9:00-18:00 (5 zile lucrătoare pe săptămînă).

Dacă v-a trezit interesul această ofertă expediați CV-ul la adresa electronică: pigeon@pigeon.md. Vor fi acceptate doar dosarele care corespund cerințelor din anunț.

E-mail: pigeon@pigeon.md
Telefon: 069160080

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть