Șef departament Marketing

Angajăm:

Ești pasional de Turism și Marketing? Alătură-te echipei noastre ca Șef Departament Marketing!

Panda Tur, una dintre cele mai prestigioase agenții de turism din Republica Moldova, caută un lider inovativ și entuziast pentru a prelua conducerea Departamentului de Marketing. Dacă ai o pasiune pentru călătorii și o viziune clară asupra strategiilor de marketing, aceasta este șansa ta de a străluci!

Ce Oferim:

  • Salariu competitiv: Un pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și performanțele tale.
  • Beneficii: Bonusuri de performanță, reduceri la pachetele turistice și alte beneficii.
  • Mediu de lucru dinamic: Biroul nostru este situat în inima Capitalei, într-un mediu prietenos și profesionist.
  • Dezvoltare profesională: Oportunități continue de formare și dezvoltare
  • Infotrip-uri: Posibilitatea de a participa la călătorii de familiarizare pentru a descoperi noi destinații.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing pentru creșterea vizibilității și atragerea clienților.
  • Coordonarea echipei de marketing și asigurarea unei comunicări eficiente.
  • Monitorizarea și analizarea campaniilor de marketing, ajustarea strategiilor pentru a maximiza rezultatele.
  • Colaborarea strânsă cu celelalte departamente pentru a asigura coerența mesajelor și a campaniilor.
  • Gestionarea bugetului de marketing și optimizarea resurselor disponibile.

Cerințe:

  • Experiență relevantă în marketing, de preferat în industria turismului.
  • Abilități excelente de comunicare și leadership.
  • Gândire pozitivâ.
  • Creativitate și capacitatea de a gândi strategic.
  • Cunoașterea instrumentelor de marketing digital și a platformelor de social media.
  • Studii superioare în marketing, comunicare sau domenii conexe.

Cum Aplici: Dacă ești gata să îți aduci aportul la succesul nostru și să te bucuri de o carieră plină de satisfacții, trimite CV-ul și o scrisoare de intenție la hr@pandatur.md. Abia așteptăm să te cunoaștem și să colaborăm pentru a duce Panda Tur la noi culmi!

Panda Tur - Descoperă Lumea Alături de Noi!

E-mail: hr@pandatur.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть