Sales manager
DIGITAL SERVICE SMART TRADING

16 октября 2024

Companie: DSST
Locație: Chishinau
Tipul angajării: Angajare full-time

Despre companie:
DSST este o companie IT de frunte, care oferă soluții inovatoare în domeniul dezvoltării software-ului și tehnologiilor digitale. Ne străduim pentru calitate și fiabilitate în fiecare proiect și căutăm un manager talentat de call center care să ne ajute să extindem baza de clienți și să ne consolidăm pozițiile pe piață.

Căutăm angajați experimentați pentru lucru în una dintre limbile următoare:

  • RUSĂ
  • SPANIOLĂ
  • ITALIANĂ
  • GERMANĂ
Responsabilități:
  • Preluarea apelurilor fierbinți și solicitărilor clienților.
  • Consultarea clienților cu privire la produsele și serviciile companiei.
  • Stabilirea și menținerea relațiilor pe termen lung cu clienții.
  • Colectarea și analiza feedback-ului de la clienți.
  • Pregătirea rapoartelor privind activitatea call center-ului.
Cerințe:
  • Experiență în call center sau în domeniul serviciului clienți de minimum 3 luni.
  • Cunoștințe excelente de una dintre limbile: rusă, spaniolă, italiană, germană.
  • Abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă.
  • Rezistență la stres și un grad înalt de responsabilitate.
  • Cunoștințe de utilizare a PC-ului la nivel de utilizator.
Oferim:
  • Salariu competitiv și sistem de bonusuri. Saiariu de la 1000 dollar
  • Oportunități de dezvoltare profesională și formare.
  • Un mediu de lucru dinamic și suportiv.
  • Participarea la proiecte interesante și colaborarea cu clienți internaționali.
Dacă sunteți pregătit să faceți parte din echipa noastră și să contribuiți la dezvoltarea companiei, trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa vacaliber647@gmail.com sau sunați la numărul de telefon +37378961330.

DSST — împreună creăm viitorul tehnologiilor!

Email: vacaliber647@gmail.com
078961330

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть