Revizor-contabil

Suntem în căutare de:

Dacă sunteți o persoană motivată, cu abilități excelente de organizare și atenție la detalii, vă invităm să aplicați pentru postul de Revizor-contabil la compania noastră.

Postul vacant disponibil pentru locatia: sec. Botanica, str. Grenoble 176 (spre Băcioii Noi)

Cerințe:

  • Experiență de cel puțin 1 an într-un domeniu similar;
  • Experiență în raportare;
  • Diligență, responsabilitate, disciplină.

Responsabilități:

  • Inventarierea stocurilot (numărarea, recalcularea);
  • Închiderea inventarierei în program, întocmirea rapoartelor;
  • Cunoașterea programului UNA, 1C va constitui un avantaj.

Noi oferim:

  • Angajare oficială;
  • Salariu atractiv (de la 16000 lei brut);
  • Colectiv prietenos și tînăr;
  • Grafic de lucru (8:30 pînă la 17:30).

Vă rugăm să expediați CV-ul cu menționarea postulului vacant dorit la adresa electronică: ferma.cu.origini.hr@gmail.com.
Informații la telefon mob.: 079979904.

E-mail: ferma.cu.origini.hr@gmail.com
Telefon: 079979904

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть