Reprezentant Vânzări Bilete de la 500$

Bizoutsourse

25 октября 2024

Кишинев
Можно без опыта
500 USD
Полный день
Любое образование
На территории работодателя

Angajăm:

Ești o persoană comunicativă și îți place să interacționezi cu oamenii? Ai experiență în servicii pentru clienți sau în vânzări? Dacă răspunsul tău este da, avem o oportunitate fantastică pentru tine!

Căutăm un Reprezentant Vânzări Bilete pentru a ne alătura echipei în creștere.

Ca Reprezentant Vânzări Bilete, vei fi responsabil pentru gestionarea întrebărilor clienților și procesarea rezervărilor de bilete.

Responsabilități:

  • Comunicarea cu clienții prin apeluri și e-mailuri, oferindu-le opțiuni de călătorie;
  • Oferirea de informații detaliate despre prețurile biletelor, orare și disponibilitate;
  • Realizarea rezervărilor în funcție de nevoile și bugetul clienților;
  • Promovarea și vânzarea serviciilor noastre de rezervare;
  • Construirea și menținerea relațiilor pozitive cu clienții.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu sau avansat (B2+);
  • Abilități puternice de comunicare și organizare;
  • Experiența în servicii de călătorie sau în vânzări (avantaj);
  • Capacitatea de a gestiona mai multe sarcini în mod independent;
  • Învățare rapidă și bune abilități de gestionare a timpului;
  • Disponibilitatea de a lucra în ture de noapte;
  • Manieră telefonică profesională și prietenoasă.

Ce oferim:

  • Salariu competitiv;
  • Comision minim garantat de 500$;
  • Angajare oficială cu beneficii complete;
  • O cultură organizațională prietenoasă, cu management în stil american;
  • Oportunități de creștere profesională în cadrul echipei;
  • Birou modern și confortabil, cu gustări și băuturi gratuite;
  • Ture flexibile de 8 ore;
  • Instruire plătită pentru susținerea dezvoltării tale;
  • Activități regulate de team-building.

Dacă ești dornic să-ți folosești abilitățile de comunicare și vânzări într-un mediu de lucru dinamic și plin de satisfacții, așteptăm să te cunoaștem!

Trimite CV-ul tău la bizoutsourse@gmail.com.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть