Registrator medical (or. Chișinău)

Invitro Diagnostics

23 октября 2024

Кишинев, Ботаника
Можно без опыта
12 000 MDL
Полный день
Колледж
На территории работодателя

Suntem în continuă creștere și îi căutăm pe cei mai buni!

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii medii sau superioare (studiile medicale constituie un avantaj)
  • Responsabilitate, flexibilitate și corectitudine
  • Dicție bună și atitudine respectuoasă față de client/pacient
  • Cunoașterea fluentă a limbilor române și rusă
  • Cunoștințe de operare PC (MS Office)

Responsabilităţile postului:

  • Informarea în detaliu a clienților
  • Înregistrarea electronică a pacienților
  • Încasarea mijloacelor bănești cu eliberarea bonului de plată
  • Eliberarea rezultatelor pentru analizele medicale

Oferta noastră:

  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă orientată spre rezultat
  • Program de lucru: luni-vineri 7.30-16.00 / sîmbătă 7.30-14.00
  • Salariu: 12000 lei/net
  • Reduceri pentru angajați
  • Posibilități de dezvoltare și creștere în carieră
  • Acces la programe de instruire și perfecționare

Dacă corespunzi cerințelor și îți dorești să activezi într-o companie de succes, așteptăm CV-ul tău la adresa de e-mail: hr@invitro.md (cu indicarea în text a postului și orașului pentru care se depune).

Doar candidații selectați vor fi contactați pentru interviu.

hr@invitro.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть