Recrutor - oficiul din Anenii Noi
Association of Recruitment Agencies

9 Сентября 2024

Compania ARA angajează Recrutor pentru oficiul din Anenii Noi!

Dacă ești o persoană organizată, comunicativă și îți place să lucrezi cu oamenii, avem locul perfect pentru tine în echipa noastră!

Ce căutăm:

  • Experiență în recrutare sau resurse umane (avantaj, dar nu obligatoriu)
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare
  • Capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan
  • Atitudine proactivă și dorință de a învăța și dezvolta

Responsabilități:

  • Identificarea și atragerea candidaților potriviți pentru diverse poziții în cadrul companiei
  • Interviuri preliminare și evaluarea candidaților
  • Colaborarea strânsă cu managerii pentru a înțelege nevoile de personal
  • Administrarea procesului de recrutare și actualizarea bazei de date a candidaților

Beneficii suplimentare:

  • Salariu de 12.000 lei + KPI
  • Teorie și practică achitată din prima zi
  • Traininguri și sesiuni de formare pentru dezvoltarea competențelor profesionale
  • Teambuildinguri și activități pentru consolidarea echipei

Program de lucru:

  • Luni – Vineri, de la 9:00 la 17:00
  • Sâmbătă, de la 10:00 la 13:00

Другие вакансии этой компании

Recrutor Ungheni

Recrutor Balti

Recrutor-Chisinau

Recrutor Straseni

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть