Recruter în Departamentul resurse umane

BC Energbank SA

16 октября 2024

BC "Energbank" SA angajează:

Misiunea postului: Gestionarea întregului proces de recrutare, inclusiv elaborarea actelor normative interne necesare pentru a asigura un proces eficient și transparent.

Responsabilități:

  • Evidența zilnică a posturilor vacante din cadrul Băncii;
  • Colaborarea cu managerii de departamente pentru a identifica nevoile de recrutare;
  • Desfășurarea procesului de recrutare internă și externă;
  • Crearea și postarea anunțurilor pe diverse platforme;
  • Screening-ul CV-urilor și realizarea interviurilor, evaluarea competențelor Hard și Soft, oferirea feedback-urilor în urma procesului de selecție;
  • Elaborarea și implementarea actelor normative interne pentru procesul de recrutare;
  • Monitorizarea eficienței procesului de recrutare și propunerea de îmbunătățiri;
  • Asigurarea și monitorizarea procesului de integrare al angajaților;
  • Raportarea rezultatelor și analizarea metricilor de recrutare.

Cerințe față de candidați:

  • Studii superioare în domeniul managementului resurselor umane, psihologice și/sau drept;
  • Experiență în recrutare sau managementului resurselor umane de minim 3 ani;
  • Competențe trainice de comunicare, organizare, facilitare procese și relaționare cu oamenii;
  • Cunoașterea tehnicilor de negociere și estimare a comportamentelor umane;
  • Cunoașterea limbii române, engleze ar prezenta un avantaj.

Ce oferim:

  • Mediu de muncă profesionist, prietenos, oficiu în centrul orașului;
  • Zonă de relaxare, cafea, bucătărie;
  • Credite imobiliare și alte servicii bancare în condiții preferențiale;
  • Flexibilitate de a lucra hibrid;
  • Oportunităţi de dezvoltare profesională și personală, teambuildinguri.

Persoanele interesate sunt invitate să prezinte CV-ul prin e-mail: hr@office.energbank.com.

Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть