Recruiter
Cargo Boss Inc.

17 Сентября 2024

Recruiter

Oferta se adresează în special studenților și absolvenților de limbi străine care cunosc limba engleză la nivelul Upper Intermediate și vor avea astfel posibilitatea să o practice cu vorbitorii nativi și după încheierea studiilor.

Program: 16:00-02:00 (atunci cînd este zi de muncă în Chicago, SUA).

RESPONSABILITĂȚI PRINCIPALE:

  • recrutarea șoferilor (rezidenți ai SUA);
  • contactarea telefonică a șoferilor incluși în baza de date de candidați;
  • verificarea actelor și completarea contractelor;
  • expedierea solicitărilor și verificarea candidaților înainte de angajare (Employment verification);
  • menținerea relațiilor cu șoferii.

CERINȚE:

  • cunoașterea limbii engleze cel puțin la nivel conversațional (suficient pentru a comunica cu vorbitorii nativi);
  • competențe organizaționale, abilități de comunicare eficientă;
  • atitudine binevoitoare, capacitatea de a lucra în echipă.

Vă acceptăm chiar și fără experiență și oferim un program de instruire. Astfel obțineți a doua specialitate și în cazul în care decideți să plecați în SUA veți avea asigurat un venit lunar de 500 - 1500 de dolari.

Ne găsiți la adresa: Chișinău, str. Alecu Russo, 15.

Expediați CV-ul la adresa electronică: hr@cargobossinc.com
Sunați prin contul de Telegram: +13123511000 (Artiom)
Despre companie: www.cargobossinc.com

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть