Recruiter

hr solutions

9 Сентября 2024

Suntem în căutare de:

Recruiter

Despre companie
Suntem în căutarea unui recruiter pentru a se alătura echipei noastre. În acest rol, veți fi responsabil pentru atragerea și selectarea celor mai buni candidați pentru pozițiile vacante din cadrul companiei noastre.

Responsabilități:

  • Identificarea și atragerea candidaților potriviți prin diverse canale de recrutare
  • Crearea și publicarea anunțurilor de angajare pe diferite platforme
  • Selecția, analiza CV-urilor candidaților conform profilului dorit de client
  • Realizarea interviurilor cu candidații
  • Menținerea unei baze de date actualizate cu candidații

Cerinte:

  • Experiență anterioară în recrutare sau în resurse umane (1an)
  • Abilități excelente de comunicare și scriere în limba română
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona multiple sarcini simultan
  • Cunoașterea calculatorului
  • Abilități de organizare și atenție la detalii

Oferim:

  • Mediu de lucru prietenos și susținător
  • Oportunități de dezvoltare profesională și personală
  • Birou modern și confortabil în sec. Buiucani
  • Grafic de muncă stabil, L-V, 08:30- 17:30

Următorul pas
Dacă sunteți interesat de această poziție - vă rugăm să ne contactați: 069708302
Dacă ne trimiteți CV-ul dvs., veți autoriza prelucrarea datelor cu caracter personal conținute în CV.

* If you send us your CV you will authorize the processing of personal data contained in your cv.

E-mail: info@hrsolution.md
069708302

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть