Recepționer-expeditor terminal poștal
Nova Poshta

20 Сентября 2024

Responsabilități principale:

  • descărcarea autocarelor de transport;
  • încărcarea autocarelor de transport;
  • sortarea coletelor poștale;
  • eliberarea coletelor poștale.

Cerințe față de candidați:

  • eficiență;
  • disciplină;
  • responsabilitate;
  • conștiinciozitate;
  • dorința de a lucra într-un ritm dinamic.

Program de lucru: în ture.

Oferim:

  • salariu oficial pe card de la 10000 lei net + bonus %;
  • loc de muncă în cadrul unei companii mari aflate în proces de dezvoltare dinamică (specializată în oferirea de servicii poștale și livrare rapidă);
  • angajare oficială în cîmpul muncii cu acordarea de garanții sociale;
  • oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
  • condiții de lucru corespunzătoare normelor legale și un mediu prietenos.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la e-mail hrjob@novaposhta.md sau să ne contacteze la numărul de telefon: 078672277.

E-mail: hrjob@novaposhta.md
078672277

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть