Recepționer/ă

Suntem în căutare de:

Descrierea funcției
Căutăm Recepționer/ă care să ne ajute să oferim o experiență remarcabilă pacienților clinicii stomatologice Dr. Mitachi și să îmbunătățim relația cu pacienții.

Despre noi

  • Peste 10 ani pe piață
  • Peste 10000 pacienți tratați
  • Peste 25 angajați

Descrierea jobului
Pe postul de Recepționer/ă vei fi responsabil/ă de 7 obiective importante:

  • Să întâmpini pacienții și să răspunzi la întrebările acestora;
  • Să răspunzi la apelurile de intrare ale potențialilor pacienți;
  • Să programezi pacienți și să confirmi programările;
  • Să construiești relații cu clienții de lungă durată;
  • Să înregistrezi toți clienții în sistem de CRM;
  • Să încasezi corect banii de la pacienți pentru serviciile prestate;
  • Să cunoști și să explici pacienților serviciile stomatologiei.

În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:

  • Oferim unui salariu motivant (de la 11000 de lei);
  • Program de lucru: 12:00 - 20:00
  • Loc de muncă personal, locația: Chișinău, sec. Rîșcani, str. Academician Sergiu Rădăuțeanu 9;
  • Punem la dispoziție un sistem de instruire și inducție de la A la Z, alături de un mentor avansat;
  • Pachet social complet.

Despre candidatul ideal

  • Căutăm o persoană cu abilități excelente de comunicare și negociere: candidatul trebuie să aibă capacitatea de a comunica clar și eficient cu pacienții, de a răspunde la întrebările acestora și de a negocia detalii importante legate de planurile de tratament.
  • Empatie și Orientare către Pacient: Este esențial ca persoana să fie empatică și să aibă o abordare centrată pe nevoile pacientului, demonstrând răbdare și înțelegere în relațiile cu aceștia.
  • Organizare, Atenție și Responsabilitate: Candidatul trebuie să fie foarte organizat, capabil să gestioneze mai multe sarcini simultan, asigurând programarea eficientă a pacienților și încasarea corectă a banilor.
  • Candidatul ideal trebuie să poată lucra în instrumentele Microsoft: Excel, Word și să fie deschis la instruirea lui în sistemele interne stomatologice ale clinicii.
  • Cunoștințe tehnice și familiaritate cu CRM-uri prezintă un avantaj: experiența în utilizarea sistemelor CRM și a sistemelor de programări este binevenită pentru a asigura înregistrarea corectă a datelor și gestionarea eficientă a interacțiunilor cu pacienții.

Și în final, dacă citind cu atenție acest anunț, ați realizat că acesta este jobul la care visați de mult timp, așteptăm CV dvs la adresa de email suport.mihaela@gmail.com cu tema email „Vreau să lucrez la Stomatologia Dr. Mitachi în calitate de Recepționer/ă”.

Așa vom înțelege că sunteți cu adevărat o persoană atentă și responsabilă.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Recepționer(ă)

BebeConsult • Вчера, Кишинев

Отправить CV

People Partner • Вчера, Кишинев

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть