QA Manual Engineer

Angajăm:

Căutăm QA manual pasionat cu standarde ridicate în ceea ce privește angajamentul, experiența clienților și livrarea produselor de calitate.

Obligatoriu: Experiență minim 6 luni pe poziția de QA manual.

Responsabilități:

  • Revizuirea și analiza specificațiilor sistemului;
  • Dezvoltarea strategiilor eficiente și planuri de testare;
  • Executarea cazurilor de testare manuală și analiza rezultatelor:
  • Testarea serviciilor web, aplicațiilor mobile;
  • Înregistrarea detaliată a erorilor.

De asemenea, se consideră un avantaj:

  • Dorința de a crește spre QA Automat
  • Spirit distractiv și entuziast;
  • Bune abilități de comunicare;
  • Rezolvarea problemelor și atitudine orientată spre rezultate;
  • Capacitatea de a stabili priorități și de a-și îndeplini angajamentele;
  • Creativitate și abilități de auto-învățare;
  • Experiență de lucru în echipă;

Despre noi:

  • Construim proiecte interesante și provocatoare folosind cele mai noi tehnologii de pe piață pentru diferite industrii (servicii financiare, asigurări, telecomunicații etc.).
  • Dezvoltăm produsele software revoluționare, de ultimă generație.

Beneficii:

  • Perioade de instruire, cursuri și certificare;
  • Posibilitatea de a lucra hybrid;
  • Mediu de lucru modern, dinamic și plăcut.

Dacă te regăsești în acest anunț te rugăm să trimiți CV-ul tău la: moldova@tarainteractive.com.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

ArcherHub

ArcherHub • Вчера, Кишинев

Отправить CV
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть