Project manager | sisteme de securitate

hr solutions

3 октября 2024

Suntem în căutare de:

Despre Companie:
Suntem cel mai mare furnizor de sisteme de securitate din Republica Moldova și singurul distribuitor autorizat al brandului HIKVISION în țară. Oferim o gamă largă de tehnologii moderne și echipamente de top pentru soluții de securitate.

Responsabilități:

  • Lucrul cu clienții (căutare, atragere, consultare)
  • Deplasarea la sediul clientului
  • Elaborarea de propuneri comerciale
  • Controlul realizării proiectului
  • Întocmirea documentației (contract, facturi, etc.)
  • Participarea la expoziții și prezentări

Cerințe:

  • Abilități solide de comunicare
  • Experiență în domeniul contractării
  • Cunoștințe de limba română și rusă
  • Abilități analitice, capacitate de formare, independență
  • Experiență în calitate de consultant de vânzări, vânzări sau manager de proiect (produse tehnice constituie un avantaj)

Ce Oferim:

  • Oportunități constante de dezvoltare profesională prin traininguri, participări la evenimente și conferințe de specialitate.
  • Salariu complet acoperit în perioada de instruire și stagiere.
  • Un birou modern, situat în centrul orașului, echipat cu toate facilitățile necesare.
  • Sprijin social și financiar în situații deosebite

Pentru mai multe detalii ne puteți apela la numărul: 060654544.
Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa info@hrsolution.md.

* If you send us your CV you will authorize the processing of personal data contained in your cv.

E-mail: info@hrsolution.md
060654544

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть