Product Manager

Comsales Grup

18 октября 2024

Noi suntem Comsales Grup, o companie de top de inginerie din Republica Moldova, fondată în anul 2006.

Compania noastră este în continua evoluție, realizând cu succes nu doar proiecte interesante și profesioniste, ci și executând construcțiile la cel mai înalt nivel!

Echipa noastră contribuie la fiecare proiect aducând inovație și calitate. Te invităm să te alături evoluției noastre către excelență

Suntem în căutarea unui Product Manager entuziast și strategic, capabil să conducă dezvoltarea și evoluția produselor noastre. Dacă ești pasionat de tehnologie, orientat spre rezultate și ai o abordare creativă pentru rezolvarea problemelor, vrem să te cunoaștem!

Responsabilități principale:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiei de produs pe termen scurt și lung.
  • Colaborarea cu echipele participante la crearea și comercializare produsului: producere, marketing și vânzări pentru a asigura un produs de calitate.
  • Analiza pieței și a feedback-ului clienților pentru a identifica oportunitățile de îmbunătățire a produsului.
  • Monitorizarea performanței produsului și implementarea ajustărilor necesare.
  • Definirea cerințelor tehnice și funcționale ale produsului.
  • Monitorizarea și evaluarea performanței.

Cerințe:

  • Experiență de lucru;
  • Abilități excelente de comunicare și colaborare între echipe interdisciplinare.
  • Capacitatea de a gestiona mai multe proiecte simultan și de a respecta termenele limită.
  • Gândire analitică și capacitatea de a lua decizii.
  • Responsabilitate de a elabora și implementa strategii pentru a atinge obiectivele stabilite.

Ce oferim:

  • Pachet salarial competitiv și pachet social;
  • Ceai / cafea / snacksuri;
  • Activități sportive organizate de companie;
  • Daruri pentru diferite ocazii;
  • Călătorii;
  • Reduceri la produsele / serviciile companiei;
  • Deplasări de serviciu;
  • Acces la biblioteca companiei și alte resurse de studiu;
  • Team – building;
  • Traininguri/ acoperire costuri certificări profesionale;
  • Regim de muncă: de la 8:30-18:00.

Persoanele interesate pot aplica CV-ul la adresa: hr@comsales.md, cu indicarea postului în titlul scrisorii.

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

E-mail: hr@comsales.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Enter • Сегодня, Кишинев

Отправить CV
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть