PR Manager

American Medical Center

5 октября 2024

Angajăm:

PR Manager

Responsabilități principale:
  • Planificarea și postarea conținutului pe rețelele de comunicare în conformitate cu planul de acțiuni;
  • Scrierea articolelor pe o gamă largă de tematici, economice, in rusa și romana;
  • Gestionarea procesului de producție foto și video;
  • Produce zilnic conținut pentru social media: text, fotografii, grafică, clipuri video și live-uri din cadrul organizatiei;
  • Propune si implementeaza noi strategii de distribuire a conținutului și de atragere a audienței online;
  • Gestionează comunicarea cu urmăritorii pe social media;
  • Raportare publicații pe toată rețeaua de comunicare.

Profil candidat:

  • Experiență în muncă în agenție social media-constituie avantaj;
  • Studii: jurnalism, PR, comunicare, marketing/domenii conexe sau experiență echivalentă în domeniul multimedia/rețele sociale;
  • Abilități de planificare și executare a sarcinilor;
  • Cunoașterea platformelor social media- Facebook, Instagram, TikTok;
  • Persoana activă, creativa, pasionata de social media;
  • Cunoștințe de editare video și foto (obligatoriu);
  • Persoana activă, creativă, pasionată de social media.

Ce oferim:

  • Dezvoltare, proiecte complexe si diverse;
  • Program de lucru- 8 ore/ 5 zile pe săptămînă;
  • Locul de muncă: Chisinau, str. Puskin 47/1;
  • Salariu negociabil, în urma interviului.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică: info@medconsulting.md.

E-mail: info@medconsulting.md
069250404

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Manager Marketing & PR

MARONINI • 2 октября 2024, Кишинев

Отправить CV
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть