Personal securitate magazin / Paznic / Pază (Ciocana) - 10 000 lei/lună

Z Magazin

16 октября 2024

Z Magazin - Angajează:

OBIECTIVELE POSTULUI:

  • Îndeplinirea sarcinilor şi atribuţiilor ce reglementează ordinea interioară a postului încredințat, efectuarea patrulării pedestre, accesul/evidența intrării/ieșirii personalului și bunurilor materiale, precum și controlul asupra lucrului efectuat pe raza postului încredințat.

CERINȚELE CANDIDATULUI:

  • Studii medii generale, medii speciale;
  • Experiența în pazà magazin materiale de constructii, obligatorie;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă;
  • Fără antecedente penale, apt din punct de vedere fizic și psihic;
  • Responsabilitate, disciplină, profesionalism, punctualitate și loialitate;
  • Persoana onesta, motivată, perseverentă, orientată spre performanţă şi rezultat.

RESPONSABILITĂȚI:

  • verificarea ordinii interioare din postul de serviciu primit;
  • primirea bunurilor materiale conform listei de evidență;
  • verificarea și primirea încăperilor/obiectelor sigilate s-au transmise sub pază, precum și integritatea acestora și starea lor de funcționare;
  • verifică prezența angajaților în turele de noapte și starea acestora (să nu fie în stare de ebrietate alcoolică s-au narcotică);
  • verifică introdurecerea/scoaterea bunurilor materiale de pe teritoriul postului, face însemnări în registru, după caz semnează bonul și înștiințează managerul serviciul pază;
  • permite accesul în obiectiv numai în conformitate cu dispoziţiile interne și respectarea regulilor sanitare;
  • să poarte ținută vestimentară de serviciu la locul de muncă;
  • să cunoască acțiunile de securitate în situaţie de atac asupra obiectivului;
  • să ia primele măsuri pentru salvarea persoanelor şi evacuarea bunurilor şi valorilor materiale în caz de calamități naturale și incendii;
  • grad înalt de responsabilitate si confidentialitate;
  • monitorizarea video a obiectivelor păzite.

Grafic de muncă: L-V 08:00-17:00, 09:00-19:00, S 08:00-15:30 (peste o sambata)
Salariul: 10000 lei (se negociază la interviu)
Adresa:Mircea cel Bătrân 41 B

Persoanele interesate, pot transmite CV-ul pe adresa de mail: contact@zmagazin.md.

Pentru informații suplimentare, ne puteți apela la numărul 061297777, persoana de contact: Cristina.

Telefon: 061297777
E-mail: contact@zmagazin.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть