Persoană de serviciu

FIND JOB MD

23 октября 2024

Кишинев, Чеканы
Можно без опыта
3 000 MDL
Частичная занятость
Любое образование
На территории работодателя
Принимаем и людей с инвалидностью

La FIND JOB MD, ne dedicăm conectării profesioniștilor talentați cu oportunitățile de carieră perfecte. Misiunea noastră este de a facilita procesul de recrutare și de a crea parteneriate de lungă durată între companii și candidați.

Anunț de Angajare:

Căutăm o persoană de serviciu responsabilă și atentă la detalii pentru curățenie la cafenea și birou.

Responsabilități:

  • Curățenie zilnică în cafenea și birou (ștergerea prafului, spălarea pardoselilor, curățarea suprafețelor de lucru).
  • Întreținerea și igienizarea grupurilor sanitare.
  • Gestionarea și completarea produselor de curățenie și consumabilelor.
  • Asigurarea unui mediu curat și plăcut pentru angajați și clienți.
  • Respectarea normelor de igienă și curățenie.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul curățeniei reprezintă un avantaj.
  • Atenție la detalii și seriozitate.
  • Abilitatea de a lucra independent și de a gestiona eficient timpul de lucru.
  • Disponibilitate de a lucra în intervalul de 4 ore stabilit.

Detalii post:

  • Program: 4 ore pe zi
  • Salariu: 3000 lei net

Locație: str. Vadul lui Vodă 21/2

Pentru mai multe informații sau pentru a aplica, sunați la: 078444488

Te așteptăm în echipa noastră!

Telefon: 078444488
E-mail: findjobmd@mail.ru

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть