Persoană de serviciu, sectorul Ciocana

Maestro Nut

19 Сентября 2024

Colectivul firmei SRL Maestro-Nut selecteaza noi membri pentru extinderea echipei.
Cautam acei candidati care, printr-o atitudine pozitiva, dinamica, deschisa si exigenta fata de propria prestatie, pot deveni colegi si prieteni de nadejde, si prin munca prestata vor contribui efectiv la dezvoltarea durabila a firmei.
Compania “MAESTRO-NUT” S.R.L. anunta vacanta pozitia de:

Cerințe pentru candidați:

  • Dacă sunteti pozitivă, responsabilă și energică
  • Dacă vă place curățenia și lucrați pentru rezultat
  • Dacă ați mai lucrat în acest domeniu

Atunci sunteti persoana potrivită pentru noi!!!

Responsabilitati principale:

  • Mentinerea curateniei în Cafenea Maestro Fast Food str. Mircea cel Bătrîn, 39 sectorul Ciocana

Oferta

  • Masa gratuită
  • Grafic de lucru- 2/2

Persoanele cointeresate pot expedia CV-ul la adresa: hr@maestro-nut.com, indicând pozitia pentru care aplica.
Telefon: 079922333.

E-mail: hr@maestro-nut.com
Telefon: 079922333

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть