Operatori call centru de limbă greacă - 15000 lei

Tellyou SRL

27 сентября 2024

Dacă sunteți persoană sîrguincioasă, responsabilă, atentă la detalii, dacă nu vă plictisesc activitățile ce se repetă, dacă vă doriți un lucru stabil cu perspective de creștere, atunci vă așteptăm în echipa noastră!

Avem nevoie de:

Cerinte:

  • Experienta în domeniul vînzărilor (va prezenta avantaj);
  • Cunoașterea limbii Greacă;
  • Perseverenta, seriozitate, flexibilitate, atitudine proactiva, orientare către rezultate;
  • Vorbire coerentă și corectă;
  • Abilitatea de a convinge și de a intra ușor în contact cu clientul;
  • Abilități de negociere și promovare a produsului.

Responsabilitati:

  • Interes pentru lucrul cu clienții;
  • Îndeplinirea și depășirea planurilor de vînzări;
  • Orientare spre rezultat, dorința de a influența asupra nivelului remunerării;
  • Rezistență la stres;
  • Orientare către client (abilitatea de a înțelege ți a satisface nevoile clienților );
  • Asimilarea cu ușurință a informațiilor noi și aplicarea lor în practică.

Calitati personale:

  • Spirit de initiativa;
  • Responsabilitate;
  • Atentie;
  • Comunicativitate;
  • Tendinta spre dezvoltare.

Oferim:

  • Grafic de lucru - 6 ore/zi
  • Instruire gratuita în cadrul companiei și în afara ei;
  • Oportunitatea de angajare pe termen lung;
  • Investiție în dezvoltarea profesională de specialitate;
  • Pachet competitiv de remunerare și beneficii 15000 lei și mai sus;
  • Posibilitatea de avansare în funcție.

Expediați CV-ul cu specificarea ”Operator Call Centru-limba Greacă” la adresa electronică: tellyou.recruting@gmail.com.
Telefon: 373 69801423

E-mail: tellyou.recruting@gmail.com
Telefon: 373 69801423

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть