Operator-Vânzări B2B

Compania MIRAMOB face parte din grupul de companii TANDEM, are peste 20 ani experiență pe piața mobilei din Republica Moldova și România, cu o rețea  magazine în diferite orașe (Chișinău, București, Brașov, Oradea)

Suntem în căutarea unui Operator-Vânzări B2B, rolul esențial al căruia constă în menținerea și extinderea portofoliului de clienți.

Responsabilități-cheie:

  • Prelucrarea comenzilor în programă.
  • Specificarea comenzilor în programă (comenzi pentru tăiere PAL, încleiere ABS).
  • Emiterea și urmărirea executării comenzilor în programă și coordonarea lor cu Secția de producere.
  • Informarea clienților cu privire la comanda finisată.
  • Menținerea comunicării profesioniste cu clienții existenți, dar și extinderea continuă a portofoliului de clienți, pentru a atinge targhetul de vânzări;
  • Îmbunătățirea permanentă a procesului de vânzare, dezvoltarea și implementarea standardelor de vânzare;

Candidatul de succes:

  • Are experiență de lucru cu clienții și furnizorii de mobilă la comandă.
  • Este comunicabil, deschis, responsabil, punctual.
  • Vorbește fluent limbile română și rusă.
  • Știe cum să atragă și să construiască relații pe termen lung cu clienții și este un bun negociator;
  • Operează la nivel avansat cu PC (Ms Office);
  • Este capabil să lucreze într-un mediu rapid și complex;

Ce oferim:

  • Învățare și susținere la inițierea în funcție (perioada de inițiere este achitată).
  • Salariu competitiv, în funcție de experiența candidatului;
  • Traininguri, conferințe, expoziții de profil naționale și internaționale;
  • Produsele companiei cu preț redus și în rate.

Doar persoanele selectate în baza CV-urilor expediate vor fi invitate la interviu.
Mult succes!

Candidații interesați, care s-au regăsit în cele descrise mai sus, rugăm să expedieze CV-ul la adresa hr@tandem.md, cu indicarea titlului “Operator-Vânzări B2B” sau să sune la numarul 079757770, 078057772.

E-mail: hr@tandem.md
Telefon: 079757770, 078787770
Web: www.tandem.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть