Operator Procesare Date
Mirax

9 Сентября 2024

Despre noi:

Compania MIRAX a fost înființată de profesioniști cu vastă experiență în domeniul imobiliar pentru a furniza o gamă completă de servicii de înaltă calitate.

Oportunitate profesională:

Suntem în căutarea unui nou coleg pentru echipa noastră, în rolul de Operator Procesare Date.

Responsabilități:

  • Introducerea, verificarea și actualizarea informațiilor în sistemele companiei.
  • Actualizarea periodică a bazei de date cu informații noi și relevante.
  • Gestionarea apelurilor telefonice și corespondenței cu clienții, oferind suport și soluții rapide.
  • Prezentarea și promovarea ofertelor și serviciilor.

Cerințe:

  • Studii superioare finalizate.
  • Cunoștințe avansate de limba română și rusă.
  • Abilități de vânzare și negociere.
  • Competențe solide în utilizarea computerului.
  • Automobil (permis de conducere categoria B).
  • Caracteristici personale: organizat, orientat spre client, perseverent, profesionist, corect, cu gândire flexibilă și analitică.

Oferim:

  • Salariu atractiv (15 000 lei + comision).
  • Laptop și telefon de serviciu.
  • Formare și integrare în domeniul imobiliar.
  • Sesiuni de coaching pentru dezvoltare profesională.
  • Angajament pe termen lung.

Dacă te potrivești profilului căutat pentru rolul de Operator Procesare Date în cadrul companiei MIRAX, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău la adresa de email: hr@mirax.md. Vom lua legătura cu tine cât mai curând posibil.

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть