Operator Limba Italiană-12000 MDL

Suntem un magazin online ce comercializează peste 210000 de produse din categoria Beauty :)
Activitatea noastră se desfășoară pe piața Europeana.
Suntem în căutarea persoanelor care cunosc Limba Italiană

Jobul se numește:

Cerințele noastre față de candidat:

  • Cunoașterea excelentă a limbii italiene;
  • Vorbire coerentă și corectă;
  • Orientare către client (abilitatea de a înțelege și a satisface nevoile clienților);
  • Spirit de inițiativă;
  • Responsabilitate;
  • Atenție la detalii;

Responsabilități:

  • Preluarea sunetelor telefonice de la clienți;
  • Comunicarea cu clienții prin chat;
  • Adăugarea produselor noi pe site-ul nostru;

Ce oferim noi:

  • Lucrul alături de un colectiv tânăr și dinamic;
  • Program de lucru: flexibil 2*2 zile ;
  • Oferim posibilitatea de realizarea și creșterea profesională;

Vă așteptăm cu CV-ul dumneavoastră trimis pe adresa: nicoleta.jignea@makeup.it
Sau puteți să ne contactați la numărul de telefon: +37376749616

Succes ;)

E-mail: nicoleta.jignea@makeup.it
Telefon: +37376749616

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть