Operator Call Centru, or. Chișinău
Association of Recruitment Agencies

18 октября 2024

Asociația Agențiilor de Recrutare din Republica Moldova care este o platformă centralizată de colaborare dintre agențiile de recrutare din Moldova și angajații de peste hotare, este în căutarea unui Operator call centru dedicat și entuziast!

Responsabilități:

  • Răspuns la apeluri și oferirea de suport clienților.
  • Gestionarea și soluționarea solicitărilor și întrebărilor clienților.
  • Furnizarea de informații despre serviciile prestate.
  • Menținerea unei atitudini pozitive și profesionale.

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare.
  • Capacitatea de a lucra în echipă.
  • Cunoștințe de operare PC.
  • Experiență anterioară în call center constituie un avantaj.

Oferim:

  • Salariu competitiv, de la 12000.
  • Program de lucru de luni până vineri de la 09:00 până la 18:00.
  • Training și dezvoltare profesională.
  • Mediu de lucru dinamic și prietenos.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și dorești să te alături echipei noastre, trimite CV-ul tău la hr@asociatia.md.
Te așteptăm să faci parte din echipa noastră!

E-mail: hr@asociatia.md
Web: www.asociatia.md
067432236

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть