Muncitori în Construcții

Valdcongrup S.R.L.

29 сентября 2024

Angajăm:

Denumirea postului: Muncitor în Construcții Rețele de Apeduct și Canalizare

Scopul postului: Executarea lucrărilor de construcție a rețelelor de apeduct și canalizare, reparație și întreținere, conform proiectelor și specificațiilor tehnice.

Responsabilități principale:

  • Participarea la lucrări de construcție și reabilitare a rețelelor de apeduct și canalizare
  • Asigurarea transportului și manipulării materialelor de construcție
  • Întreținerea și curățarea echipamentelor și a locului de muncă
  • Respectarea planurilor de lucru și a specificațiilor tehnice
  • Colaborarea cu colegii pentru îndeplinirea obiectivelor proiectului

Cerințe:

  • Experiență anterioară în construcții (preferabil)
  • Cunoștințe de bază despre tehnici de construcție și siguranță
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta instrucțiunile
  • Abilități fizice de a îndeplini sarcini fizice
  • Disponibilitate pentru program flexibil și deplasări

Beneficii:

  • Salariu competitiv
  • Pachet social complet
  • Oportunități de formare profesională
  • Program de lucru stabil
  • Echipamente și unelte de lucru asigurate

Salariul: de la 15 000 lei

Dacă te consideri potrivit acestui job, aplică aici, sau direct prin apel: 078 664 664.

E-mail: valdcongrup@gmail.com
Telefon: 078 664 664

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Muncitori în construcții

IMC Group • 24 сентября 2024, Кишинев

Отправить CV
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть