Muncitor de Producere la Fabrica de Mobilă

Fabrica de mobilă TANDEM are peste 21 de ani de experiență pe piața mobilei din Republica Moldova și România, cu o rețea de 8 magazine în diferite orașe (Chișinău, București, Brașov, Oradea).

TANDEM - Pasiune pentru calitate
Anunț de Angajare - Muncitor de Producre
Locație: Chișinău, Moldova
               Strada: Petricani 15/1
Profilul Candidatului:

  • Formă fizică bună;
  • Capacitatea de a efectua lucrări fizice;
  • Disponibilitatea de a rămâne la ore suplimentare care se achita.

Responsabilități:

  • Participarea la logistica internă, încărcarea, descărcarea sau mutarea mărfurilor, încărcarea camioanelor;
  • Participarea la ambalarea produselor finite (în caz de necesitate);
  • Activități de menținere a curățeniei în hala de producție și pe teritoriile aferente.
  • Alte lucrări necesare în cadrul companiei.

Oferta:

  • Salariu net între 10 000 și 12 000 MDL.
  • Oportunități de dezvoltare și avansare în carieră, invatand sectoare noi;
  • Produsele companiei la pret redus;
  • Angajare oficială.

Cum să Aplicați: Trimiteți CV-ul dvs. la adresa hr@tandem.md, specificând în subiect „Muncitor de Producre”. Pentru mai multe detalii, sunați la telefonul: 0 780 27 775.

Alăturați-vă echipei noastre și contribuiți la succesul continuu al Grupului TANDEM!

E-mail: hr@tandem.md
Telefon de contact: 0 780 27 775
Web: www.tandem.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть