Middle Marketing Manager

Suntem în căutare de:

Atenție! Suntem în căutarea unui Marketing Manager care mereu vrea mai mult!

Dacă vrei să faci mai mult decât SMM și să fii mai mult decât persoana care gândește în materie - ce postez eu mâine, citește mai departe.

La Meraki, nu ne limităm la soluții standardizate. Noi adaptăm și oferim clienților soluții personalizate, create special pentru nevoile lor unice. Suntem pasionați de ceea ce facem și căutăm pe cineva care să împărtășească această viziune.

Candidatul Ideal este:

  • Visionar și Soluționar: Ești capabil să vezi oportunități acolo unde alții văd obstacole? În munca noastră, fiecare proiect este o șansă de a inova și a găsi soluții unice.
  • Comunicator care știe să pună întrebări potrivite pentru a descoperi informațiile esențiale și să construiești strategii și planuri de promovare eficiente.
  • Maestru al Canalelor de Marketing: Facebook Business Manager, Google Ads, Manychat – dacă aceste instrumente îți sunt familiare, ești pe drumul cel bun. Dacă nu, te învățăm noi.
  • Poți comunica eficient cu clienții și echipa internă, asigurând că task-urile sunt livrate la timp către echipa formată din copywriteri, designeri, manageri de trafic și social media.
  • Planificare și Evaluare: Ai competențele necesare pentru a planifica și evalua rezultatele campaniilor de marketing.
  • Experiență: 2 ani în Marketing – ești gata să îți aduci experiența și să crești alături de noi?

Responsabilitățile Tale:

  • Comunicare cu Clienții: Identificarea nevoilor acestora, organizarea sesiunilor de briefing și coordonarea lucrărilor.
  • Generare de Idei și Soluții: Fiecare proiect este o nouă provocare – vei contribui cu idei și soluții. Te angajăm ca să ai propria ta opinie.
  • Strategii și Concepte: Participarea activă la elaborarea strategiilor de promovare și a conceptelor de campanii de marketing.
  • Implementare Campanii: Planificarea, organizarea și implementarea campaniilor și activităților de marketing.
  • Coordonare Echipa: Distribuirea, coordonarea și evaluarea sarcinilor cu echipa.
  • Analiză și Interpretare: Evaluarea performanței campaniilor de marketing și ajustarea strategiilor în funcție de date.

Valorile Noastre:

  • Corectitudine: Fii sincer și corect în toate aspectele muncii tale.
  • Onestitate: Comunicăm deschis și transparent, atât intern, cât și cu clienții noștri.
  • Transparență: Credem în transparență și dedicare totală în ceea ce facem.
  • Dedicare: Ne dedicăm 100% pentru a obține rezultate excepționale.

Acest Job Nu Este Pentru Tine Dacă:

  • Nu ești gata să îți asumi responsabilitatea.
  • Nu vrei să înveți continuu și să îți crești competențele.

Salariu: De la 20 000 lei

Dacă Crezi Că Ești Potrivit:
Dacă viziunea, valorile și competențele tale se aliniază cu ale noastre, trimite-ne CV-ul tău la adresa de email: elena.ganciucova@gmail.com.

Vino alături de noi la Meraki și fii parte dintr-o echipă care face diferența!

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть