Merchandiser (Chișinău)

Reputatia SRL

25 октября 2024

Кишинев
Можно без опыта
Полный день
Любое образование
На территории работодателя

ÎM ”Reputația” SRL,
reprezentant oficial al ”Schwarzkopf” în Republica Moldova,
angajează:

Cerințe față de candidat:

  • calități personale: spirit de inițiativă, responsabilitate, perseverență, punctualitate;
  • experiența într-un post similar este binevenită.

Responsabilități:

  • expunerea sortimentului de mărfuri în conformitate cu standardele de merchandising ale companiei;
  • supravegherea amplasării, actualizării și utilizării conform scopului propus a materialelor promoționale;
  • controlul existenței indicatoarelor de prețuri ale mărfurilor expuse la unitatea comercială și al corespunderii prețurilor de vînzare cu amănuntul în cadrul unității comerciale;
  • controlul existenței la unitatea comercială a întregului sortiment de produse ale companiei și informarea la timp a reprezentantului comercial responsabil cu privire la lipsa cantității suficiente de produse în cadrul unității comerciale;
  • întocmirea comenzilor de marfă pentru unitatea comercială (în caz de necesitate) și livrarea mărfurilor către reprezentantul comercial (prin coordonare cu unitatea comercială);
  • asigurarea completării stocului de mărfuri și a rotației produselor în cadrul unități comerciale (conform principiului FIFO);
  • colectarea informației de marketing la solicitarea companiei.

Condiții generale de muncă:

  • 5 zile lucrătoare pe săptămînă, 8 ore de muncă pe zi;
  • salariu fix + bonusuri.

Expediați CV-ul la adresa electronică: office@reputatia.md.
Telefon: 069204848

E-mail: office@reputatia.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть