Medic protezist

MAGNUM CLINIC

17 октября 2024

Suntem în căutare de:

Căutăm Medic Stomatolog protezist dedicat și profesionist pentru a se alătura echipei noastre.

Despre noi

  • Peste 5000 pacienți tratați
  • Peste 45 de angajați
  • Oferim 2 tipuri de servicii: stomatologice și chirurgie estetică

Descrierea jobului
Pe postul de Medic Protezistvei fi responsabil în principal de 6 obiective importante:

  • Să evaluezi starea de sănătate dentară a pacienților și să stabilești planuri de tratament;
  • Să efectuezi amprentarea și instalarea lucrărilor protetice;
  • Să consulți pacienții cu privire la opțiunile de tratament și obținerea consimțământului informat;
  • Să colaborezi cu echipa de specialiști pentru tratamente complexe;
  • Să monitorizezi progresul tratamentului și să oferi instrucțiuni pentru îngrijire post-protezare;

Despre candidatul ideal

  • Are studii în domeniu;
  • Experiență anterioară în domeniu reprezintă un avantaj;
  • Are abilități excelente de comunicare;
  • Este empatic și are o abordare centrată pe nevoile pacientului, demonstrând răbdare și înțelegere în relațiile cu aceștia;
  • Este organizat, capabil să gestioneze mai multe sarcini simultan și să își respecte termenele limită;

 În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:

  • Program de lucru: full-time/part-time;
  • Punem la dispoziție un sistem de instruire și inducție de la A la Z;
  • Un mediu de lucru plăcut și profesionist;
  • Salariu competitiv și beneficii adiționale;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și formare continuă;

Și în final, dacă citind cu atenție acest anunț, ați realizat că acesta este jobul la care visați de mult timp, așteptăm CV dvs la adresa de email hr.magnumclinic@gmail.com cu tema email „Vreau să lucrez la Magnum Clinic în calitate de Medic Protezist”

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть