Medic Dermatolog

EstetExpert SRL

16 октября 2024

Centrul Medical „EstetExpert” este specializat în sfera dermato-estetică, care dispune de un spectru larg de servicii precum: dermatologie; medicină estetică; cosmetologie laser și cu aparataj și cosmetologie clasică.

Cerințe:

  • studii superioare în medicină;
  • experiență într-o poziție similară constituie un avantaj;
  • cunoașterea a limbilor română și rusă în termenologii profesionale..

Responsabilități:

  • oferirea consultaţiilor pacienților;
  • prescrierea tratamentului și/sau a investigațiilor după necesitate;
  • controlul asupra dinamicii stării pacientului.

Oferim:

  • angajare oficială în cîmpul muncii;
  • săptămâna de muncă de 35 ore, cu regim flexibil;
  • salariu oficial de la 10000 lei;
  • serviciile noastre la sinecostul acestora;
  • locație: sectorul Botanica, bd. Dacia 24/2, (transportul circulă în toate sectoarele orașului)

Dacă sunteți interesat de poziţie expediați CV-ul Dvs. la adresa de email hrestetexpert@gmail.com.
Vă rugăm să indicați în mesaj funcția pentru care aplicați.
În cazul în care încă nu aveți un CV, dar oferta noastră v-a trezit interesul apelați la numărul 022 540 000.

Tel.: 022 540 000
E-mail: hrestetexpert@gmail.com

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть