Mecanic Auto

IM Premium Trucks SRL angajează:

Domeniul de activitate, link site: Volvo Trucks & Renault Trucks Dealer www.volvotrucks.md
Numărul total al salariaților: 25
Puncte forte ale companiei/firmei: profesionalism angajati, echipa tanara dinamica, investim in training si utilaj pt a crea conditii bune la locul de munca, stabilitate pe termen lung.

DESPRE POST
Denumirea postului: mecanic auto
Număr de persoane necesare: 2
Departamentul din care face parte, numărul de angajați din cadrul acestui departament: departament service auto, 6 persoane
Programul de lucru: 08.30-17.00 cu pauza de masa 30 min
Salariu atractiv achitat integral pe card, bonuri masa.

Principalele sarcini:
preluarea lucrarii si indeplinirea ei dupa indicatiile sefului de atelier si a instructiunilor Volvo & Renault, astfel:

  • Execută lucrări de diagnosticare, întreţinere preventivă şi reparaţii conform comenzii de lucru
  • Înregistrează timpii de începere şi finalizare ai fiecărei operaţii
  • Informează managerul direct şi înregistrează pe comanda de lucru eventualele defecţiuni suplimentare constatate pe parcursul reparaţiei şi execută reparaţia doar după primirea acceptului, conform procedurii de reparaţii adiţionale.
  • Utilizează şi menţine sculele speciale în conformitate cu instrucţiunile specifice.

Principalele responsabilități/competențe:

  • atent, responsabil, dornic sa invete. Mecanicul trebuie sa aiba cunostinte minime/medii in ceea ce priveste reparatiile auto de orice fel (autoturisme/autocamioane).

Profilul ideal:

  • Diploma mecanic auto
  • Cunoştinţe tehnice legate de sistemele de pe autocamioane si interacţiunea dintre ele
  • Cunoştinţe legate de modul de căutare in manualele de reparaţii în funcţie de defectele identificate
  • Cunoştinţe electrice primare
  • Experienţă într-o poziţie similară - un avantaj
  • Limba engleză cunoştinţe tehnice de bază
  • Orientare către satisfacerea cerinţelor clienţilor
  • Abilități de organizare a spaţiului de lucru
  • Abordare proactivă a situaţiilor apărute
  • Domiciliul în Chisinau

Email: adrian.sandu@premiumtrucks.md
Telefon: +37369353253

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть